Orly Gel Fx Mansion Lane

11/16/2016 09:40:00 pm Madeleine 4 Comments

Poznaj dostojne oblicze nieograniczonej zabawy. Tu wszystko zależy od Twojej wyobraźni. Klasyczny, monumentalny brąz o kamiennej kremowej barwie wygląda bardzo szykownie. Zdecydowany kolor nadaje charakteru każdej stylizacji.

Mansion Lane to klasyczny kolor błota (szaro-brązowy) z jesiennej kolekcji Mullholand. Wiecie, że uwielbiam konsystencję hybryd Orly Gel Fx za to, że są dosyć płynne, ale nie zalewają skórek. Tworzą bardzo cienkie warstwy i idealnie się poziomują. Na zdjęciach widzicie dwie warstwy hybrydy.


Jesień w tym roku zrobiła się wyjątkowo mroźna, dlatego postanowiłam przygotować sweterkowe zdobienie. Paznokcie z wzorkami zmatowiłam bloczkiem polerskim, następnie namalowałam wzorki tym samym kolorem co nasz kolor bazowy i posypałam mokre wzorki przezroczystym proszkiem akrylowym.
Dostępność: http://orlybeauty.pl/

4 comments:

  1. Ależ piękne !!! I ten mat

    ReplyDelete
  2. cudny wzorek :) fajnie, że zostałaś przy jednej tonacji, ale różnorodnym wykończeniu :) ładny kolorek i ciężko było mi się zdecydować który wybrać (przy okazji współpracy), ale ostatecznie nie zdecydowałam się na niego. Też uwielbiam konsystencję tych hybryd. Warstwy wyglądają na mega cieniutkie, dając naturalny efekt :)

    ReplyDelete
  3. Przepiękne! :D Bardzo mi się podoba <3

    ReplyDelete