Leaves and a Fairy Forest

10/02/2015 10:03:00 pm Madeleine 7 Comments

Jesień przywitała nas jak na razie dość ciepło :) Pogoda zainspirowała mnie, aby w końcu sięgnąć po najnowszą płytkę B. Loves Plates Leaves of happiness.


Wszystkie wzory z płytki odbijają się bardzo dobrze (tak jak we wszystkich pozostałych płytkach BLP). Jeśli chodzi o same wzory to bardzo podoba mi się ten leśny koncept. Na płytce możemy zobaczyć listki, ich użyłkowanie i korzenie (a przynajmniej tak mi się wydaje :)).

Do stemplowania użyłam lakieru, który idealnie wpasował się nazwą - B. a Fairy Forest. Lakier jest bardzo dobrze napigmentowany, idealnie odbija... ale mam dla Was przestrogę. Lepiej używajcie płynnego lateksu wokół skórek, ja pół godziny czyściłam skórki z błyszczących drobinek ;)

Buziaki,
Madzia!

7 comments:

 1. Piękna płytka i piękny lakier <3 więc zdobienie też musiało wyjść cudowne, co prawda bardziej wiosenne niż jesienne, ale ciii ;)

  ReplyDelete
 2. ooo rany, jaki boski kolor tego lakieru do stempli! <3 prześliczne zdobienie :)

  ReplyDelete
 3. Fajnie to wygląda, a ja właśnie myślę nad płytkami.

  ReplyDelete
 4. Przepięknie to wygląda. Zdobienie w punkt :) bo listki to cos co za oknami teraz mocno przywodzi wzrok. Ale zieloniutkie pięknie wyglądają, jeszcze lekko połyskujące. Super.

  ReplyDelete
 5. Jeny, B. a Rainy Forest jest cudny *.*
  I uwielbiam liściaste zdobienia <3

  ReplyDelete
 6. O jak ładnie! :) Bardzo mi się podoba <3 Na pewno za jakiś czas kupię całą serię metalicznych lakierów BLP, ale na razie chce się nacieszyć Mundo :D A płytka jest cudowna, bardzo ją lubię :)

  ReplyDelete