Sól do kąpieli The Secret Soap

10/25/2015 08:31:00 pm Madeleine 6 Comments

"Borówka czarna inaczej nazywana jagodą  to wieloletnia roślina z rodziny wrzosowatych.  Pochodzi z Europy i Ameryki Południowej, a obecnie występuje także w Azji.  W Polsce jest to dobrze znana i powszechnie występująca roślina.  Owoce jagody zawierają witaminy B1 i C, prowitaminę A, garbniki, kwasy roślinne oraz anthocianosidy, które są przeciwutleniaczami. Pomagają one przy prawidłowym formowaniu się tkanki łącznej i wzmacniają naczynia krwionośne w organizmie, co poprawia przepływ krwi w żyłach."Zdecydowałam się na tę sól do kąpieli ze względu na jej zapach. Szkoda, że nie da się internetowo przekazać zapachu. Jeśli jesteście fankami bardzo słodkich owocowych zapachów to zakochacie się. Sól jest naturalna i eko. Skład: Mineral Salt, Parfum, Avocado Oil, Oxycoccus (żurawina błotna), Cl.73360, Cl.51319. 
Producent zaleca wsypać 50-70g do wanny. Myślę, że 70g to jednak za mało jak na wannę 160l. Niestety, wsypując tyle soli nie czułam tego pięknego zapachu z butelki. Zalecam sypnąć ciut więcej ;)Pojemność: 500g
Cena: 29,20zł
Dostępność: Sklepy TSSS (w moim przypadku Dworzec PKP w Bydgoszczy).6 comments:

 1. Uwielbiam tego typu zapachy, więc z pewnością przypadłaby mi do gustu :)

  ReplyDelete
 2. Bardzo lubię sole do kąpieli a jeszcze bardziej gdy oprócz fajnego działania ładnie wyglądają :)

  ReplyDelete
 3. zapach musi być cudowny...:) ja ogólnie soli nie używam często, a jak już używałam, to starczałała mi na 3 razy przy rozmachu mojego chłopa ;)

  ReplyDelete
 4. Kuszący jest! Ale w kąpieli uwielbiam dużo piany. Dlatego rzadko sięgam po sole.

  ReplyDelete