Mirror Mirror od Orly i watercolor/blur effect

12/04/2015 10:20:00 pm Madeleine 3 Comments

Szary jest dla mnie jednym z tych uniwersalnych kolorów, które pasują do większości stylizacji. Mirror Mirror od Orly to szarość idealna - nie za ciemna, ale też nie za jasna. Lakier kryje idealnie po dwóch cienkich warstwach. Konsystencja jest bardzo dobra, lakier nie zalewa skórek i bardzo dobrze się rozprowadza. Ponownie muszę napisać o tym jak naturalnie na paznokciach wyglądają hybrydy Orly. Na ogół po 4-5 dniach nie mogę patrzeć na mani. W przypadku Orly nie ma takiej sytuacji i hybrydami cieszę się ponad tydzień ;) Tym razem mani nosiłam równe 2 tygodnie bez żadnych uszczerbków :)


Na serdecznym wykonałam zdobienie metodą blur effect/watercolor. Na utwardzoną hybrydę nałożyłam kroplę zwykłego szarego lakieru i rozcieńczyłam go acetonem. Kiedy przeschło, dodałam kolejną kropkę i rozcieńczyłam w ten sam sposób. Na wyschniętym tle napisałam 'hope' i dodałam dwie strzałki :)
Użyte produkty:
- baza Orly Gel Fx,
- Mirror Mirror Orly Gel Fx,
- biały lakier hybrydowy Tifton,
- top coat Orly Gel Fx,
- szary lakier Vipera do zdobienia,
- cienkopis kreślarski Rystor.

Produkty Orly możecie dostać na stronie internetowej Orlybeauty.
Jak się podoba? :)

3 comments:

  1. Kolorek fajny, a zdobienie na serdecznym palcu bardzo mi się podoba. Muszę kiedyś też spróbować tego typu zdobienie :)

    ReplyDelete
  2. Ładnie :) Próbowałam kiedyś robić taki dymek ale nie umiem :D Nie miałam acetonu tylko zmywacz z acetonem, może dlatego.

    ReplyDelete
  3. Świetne jest to zdobienie :) musze kiedys wykorzystać ten pomysł. A całość wygląda gustownie.

    ReplyDelete