Jesienne kwiatki

11/08/2013 05:39:00 pm Madeleine 21 Comments

Dzisiaj przychodzę do Was z recenzją naklejek wodnych z Born Pretty Store. Paczka dotarła do mnie po niecałych 7 tygodniach, już się obawiałam, że zaginęła w akcji, ale przyszła w stanie idealnym. Do recenzji wybrałam jedne z ładniejszych naklejek w Born Pretty Store, czyli kwiatki w kolorystyce jesiennej.

Today I want to present you a review of nail art water decals from Born Pretty Store. I received the package after 7 weeks, I was worried that it might have got lost but finally it came in a perfect condition. I've chosen one of the most beautiful water decals in Born Pretty Store, those autumn flowers. Naklejki z numerem 2091 ( http://www.bornprettystore.com/sheet-nail-water-decals-sticker-colorful-fancy-leaf-flower-bird-transfer-sticker-2091-2096-p-7827.html ) możecie kupić za $2.86. Pracuje się z nimi bardzo przyjemnie. Mimo, że był to mój pierwszy raz z naklejkami, poradziłam sobie dobrze i bezproblemowo :) Lakier na pozostałych paznokciach to Hean 

You can buy those water decals for $2.86 ( http://www.bornprettystore.com/sheet-nail-water-decals-sticker-colorful-fancy-leaf-flower-bird-transfer-sticker-2091-2096-p-7827.html ). They are easy to work with. Even though it was my first time with water decals, I did very well and without any problems :)Jak już pewnie wiecie, wysyłka ze sklepu BP jest darmowa i obejmuje cały świat. Dodatkowo, korzystając z mojego kodu XMSQ10 otrzymacie 10% rabatu na całe zamówienie. 

Presumably you might know that there is free shipping all over the world. Moreover, using my coupon code XMSQ10 you can get 10% off. 


21 comments:

 1. Ślicznie się prezentują na pazurkach ;)

  ReplyDelete
 2. ojej! ślicznie się prezentują! *,*
  Pieknie je połączyłąś z tą pomarańczą :)

  ReplyDelete
 3. Na pierwszy rzut ok, wyglądają jak suszone kwiaty przyklejone do paznokcia, a tu naklejka. Efekt genialny i naturalny :)

  ReplyDelete
 4. te naklejki wodne po prostu rządzą! pięknie wszystko zestawiłaś!

  ReplyDelete
 5. Ładnie się prezentują :) Ja bardzo lubię wodne naklejki :)

  ReplyDelete
 6. Rzadko się zdarza by naklejki na cały paznokieć nakładało się bezproblemowo :) Są bardzo ładne swą drogą, uwielbiam takie lekko abstrakcyjne kwiaty :)

  ReplyDelete
 7. jaki piękny wzór tych naklejek :)
  kolorystyka też bardzo fajna :)

  ReplyDelete
 8. Świetny dobór kolorów, ta pomarańcz wpasowała się tu idealnie :)

  ReplyDelete
 9. o mamo jakie cudne te kwiatki ;)

  ReplyDelete
 10. śliczne te naklejki, ja też sobie wybrałam naklejki wodne, ale jak do mnie przyjdą (jeśli przyjdą), to będą bardzo nie na czasie :)

  ReplyDelete
  Replies
  1. Bądź dobrej myśli! Strasznie długo to wszystko idzie -.-

   Delete
 11. świetne naklejki i zestawienie kolorystyczne

  ReplyDelete
 12. całość wyszła cudownie i fajnie że nie zrobiłaś wszystkich paznokci w tych naklejkach bo ten kolor od Hean razem z nimi pięknie się komponuje :)

  ReplyDelete
 13. Wow, ale to cudownie wygląda! ;)

  P.S. Wpadnij na rozdanie ;)

  ReplyDelete
 14. świetnie wyglądają, naklejki są super! obserwujemy ?

  ReplyDelete
 15. ale cudowności, te naklejki są mega!

  ReplyDelete
 16. Powiem Ci, że nie zwróciłabym na nie uwagi w sklepie. Jednak na paznokciach wyglądają przepięknie :)

  ReplyDelete
 17. Piękne te kwiatuszki, chyba w końcu skuszę się na jakieś naklejki z BP :)

  ReplyDelete
 18. śliczne wybrałaś naklejki! do mnie też teraz idą całopaznokciowe, aż się boję :D idealnie je zestawiłaś z tym pomarańczowym lakierem! <3

  ReplyDelete