Colour Alike - Figa z makiem

2/16/2014 12:33:00 pm Madeleine 15 Comments

Lakiery Colour Alike polubiłam stosunkowo niedawno. Miałam awersję do nich, gdyż nie są dostępne stacjonarnie i musiałam je zamawiać przez internet. Teraz zmieniłam totalnie swoje zdanie. Lakiery tak dobre jakościowo z taką ceną - żyć nie umierać :) Figa z makiem - fioletowe holo z kolekcji Hola Hola. Jest wyjątkowo ładny, wiecie jaką mam słabość do fioletów... :) Postanowiłam go ostemplować. Chciałam wybrać kolor bardzo podobny, ale mimo wszystko troszkę ciemniejszy. 

I've liked Colour Alike not long ago. I was averse to them, because of the fact that they're available only on the Internet. I changed my mind completely. Polishes are so good and rel. cheap - life could not be any better! Figa z makiem- violet holo from Hola Hola collection. It is uniquely beautiful, you know that I am partial to violets... :) I decided to stamp on it. I wanted to choose a colour that was really similar to Figa z makiem, but still a bit darker.


Do stempli wybrałam Golden Rose Rich 27 - bardzo ciemny fiolet, który jednak wyszedł jaśniej niż się spodziewałam. Płytka, którą wybrałam to MoYou Suki 04 (nadal uważam, że najśliczniejsza z mojej skromnej kolekcji). Całość pokryłam top coatem, a słońce do zdjęć dostałam w gratisie ;)

I chose Golden Rose Rich 27 - a very dark violet, but it turned out to be brighter than I'd expected.  The plate - MoYou Suki 04 (still one of the most beautiful in my collection). All covered with top coat, and I got sun for free today! :)
Cała sztuka polega na tym, że zdobienie ujawnia swoje piękno w pełnym słońcu. Mi się podoba taki kamuflaż, a Wam?

The whole trick is based on the lighting - the manicure reveals beauty only in the violent sun! I like this kind of camouflage, what about you?


15 comments:

 1. świetnie to wygląda, bardzo podobają mi się stemple na holosiach, efekt murowany :)

  ReplyDelete
 2. Wygląda jak jakaś tkanina :D Ten stempel świetnie wydobył holo drobinki, a myślałam, że będzie odwrotnie i znikną ;)

  ReplyDelete
 3. pięknie wygląda w słońcu :)

  ReplyDelete
 4. chciałabym mieć taki talent!

  ReplyDelete
 5. Piękne fiolety, piękny efekt :)

  ReplyDelete
 6. Przepięknie się prezentuje. kolor i wzorek ten wygląda obłędnie;)

  ReplyDelete
 7. całość super wygląda, fajnie, że dorwałaś trochę słońca :D

  ReplyDelete
 8. o rany, jak dobrze, że w końcu zamówiłam ten lakier :) choć nie powiem... mam takie samo podejście do zamawiania lakierów przez internet :)

  ReplyDelete
 9. powiem Ci że uzyskałaś niesamowity efekt 3d :D podoba mi się bardzoo

  ReplyDelete
 10. Mam go akurat na pazurkach, boski jest! :)

  ReplyDelete
 11. Podoba mi się, że ten wzorek jest taki delikatny, dzięki czemu nadal widać jak wielki urok ma Colour Alike :)

  ReplyDelete