Kamienie nieszlachetne

4/10/2014 10:10:00 pm Madeleine 11 Comments

Długo zastanawiałam się czy umieścić tę recenzję tutaj. Zdecydowałam się tylko dlatego, aby pokazać Wam, że nie wszystkie ozdoby wyglądają dobrze 'tak po prostu'. Daisy z Born Pretty Store przesłała mi mały gratis do przetestowania - kamienie. Można je kupić w dziale nail art za $0.99 - śmieszna cena.


Kamienie są w dość nietypowym kolorze. Miałam problem z doborem odpowiedniego lakieru dlatego postawiłam na ciemny brąz, co nie było najlepszym wyborem :P Mimo, że mam długie paznokcie na tę chwilę to kamienie są tak duże, że zajęły mi całe paznokcie! Według mnie nie wygląda to dobrze, jak ujął mój chłopak "jakbyś miała kupę na paznokciu". Żeby użyć tej ozdoby trzeba mieć pomysł, dodatkowo dobry bo w innym wypadku zostaniecie z taką kupą :P


Tak czy siak, nie mogę się doczepić do jakości ani ceny. Wszystko jest ok, a kwestia czy komuś się to podoba czy nie już nie zależy ode mnie :) Zakupy w BPS są wysyłane na cały świat za free. Dodatkowo, z moim kodem rabatowym XMSQ10 dostaniecie 10% zniżki!


11 comments:

 1. Hmmm...ten tego... no nie powala :D Też mi się nie podoba ten kamień, może gdyby był w innym kolorze... Miałabym na tego gagatka pewien pomysł, a gdyby zrobić z niego damę kameliową? Namalować na nim cień głowy, dać jakąś obwódkę koronkową dookoła... nie kupiłabym, bo za dużo zachodu, a nie wiadomo, czy efekt wyszedłby fajnie.

  ReplyDelete
 2. Mnie takie coś na paznokciach by strasznie drażniło i prędzej czy później bym to oderwała :-D

  ReplyDelete
 3. Dla mnie to jest ciekawe, bo oryginalne i na pewno nie często można się spotkać z takim zdobieniem.

  ReplyDelete
 4. A ja uważam, że to ciekawie wyszło. To coś nowego, świeżego. Mnie się tam podoba :)

  ReplyDelete
 5. Myślę, że kamienie w innym kolorze prezentowały by się lepiej. Ale i tak wybroniłaś je jak tylko się dało ;)

  ReplyDelete
 6. oj :D no nie wiem czy da się zrobić coś lepszego z takimi kamlotkami :D

  ReplyDelete
 7. no nie powala nie powala :D wolę inne ozdoby

  ReplyDelete
 8. No szału nie robi. Dziwnie to wygląda :)

  ReplyDelete
 9. hehe w sumie to dość zabawnie wygląda :P

  ReplyDelete
 10. Takie kamienie moim zdaniem nadają się tylko na bardzo długie żele lub akryle gdzie można by dla nich stworzyć ciekawą oprawę a niestety na naszych naturalnych jak sama napisałaś wyglądają jak kupa :D

  ReplyDelete
 11. kurcze, jak jakiś robak albo narośl ;d

  ReplyDelete